Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020
Pożegnaliśmy klasę VI
Najlepsi uczniowie w nauce
Najwyższa średnia w szkole
Julia Dembińska kl. VI - 5,92 - wych. Lidia Mrotek
Julia Dembińska otrzymała również nagrodę Urzędu
Miasta i Gminy Wysoka
Klasa II - wychowawca p. T. Nowakowska
Piotr Drzazga
Klasa III – wychowawca p. A. Stenzel
Kacper Dorsz
Wiktoria Maria Grzybowska
Justyna Michalska
Anastazja Kopeć
Miłosz Półtorak
Szymon Szyszka
Klasa V – wychowawca p. I. Tadych
Wiktoria Ilona Jaworska – 5,07
Joanna Helena Kowalska – 4,38
Klasa VI – wychowawca p. L. Mrotek
Julia Dembińska - 5,92
Dagmara Pfitzner – 5,15
Aleksander Powalisz – 5,07
Miłosz Pytliński - 4,84
Zuzanna Samolińska - 4,3
Oliwia Jurek – 4,07
Zuzanna Neumann – 4,07
Najlepsi sportowcy
Uczniowie wyróżniający się w zachowaniu
Klasa II
Julia Ewa Siuda
Piotr Drzazga
Klasa III
Wiktoria Maria Grzybowska
Justyna Michalska
Miłosz Półtorak
Klasa VI
Julia Dembińska
Miłosz Pytliński
Uczniowie, którzy podnieśli średnią ocen i uzyskali tytuł “Skoczka”
Klasa V
Maciej Kasznia – 0,62%
Maciej Ruta – 0,62%
Wiktoria Ilona Jaworska – 0,23%
Mikołaj Wencel – 0,23%
Klasa VI
Miłosz Pytliński – 0,69%
Aleksander Powalisz – 0,61%
Kacper Kazimierz Szwajcer – 0,23%
Julia Dembińska - 0,16%
Zuzanna Samolińska – 0,38%
SUPER SKOCZKIEM została Zuzanna Neumann. Uczennica podniosła
swoją średnią o 0,77%.
Najlepsi w nauce
Wzorowe zachowanie
Mamy dwóch uczniów, którzy nie opuścili ani jednego dnia nauki. Są to:
Miłosz Półtorak z klasy II i Maja Jasiek z klasy V.
Uczniowie zostali wyróżnieni i nagrodzeni na apelu podsumowującym prace w pierwszym okresie tego roku szkolnego.
W tym roku troszeczkę wczesniej, bo 19 czerca zakończyliśmy rok szkolny. Na uczniów czekało wiele nagród za ich ciężką pracę, a tym, którym nie udało się w tym roku zachęcamy do pracy juz od 2 września .
NAJLEPSI UCZNIOWIE
NAJWYŻSZA ŚREDNIA W SZKOLE
JULIA DEMBIŃSKA - 5, 76
Kl. I – wychowawczyni Teresa Nowakowska
Piotr Drzazga
Julia Siuda
KL. II– wychowawczyni Aleksandra Stenzel
Kacper Dorsz
Wiktoria Grzybowska
Anastazja Kopeć
Miłosz Półtorak
Szymon Szyszka
KL. IV – wychowawczyni Iwona Tadych
Wiktoria Jaworska - 5,16
Igor Malinowski - 4,58
Joanna Kowalska - 4,33
KL.V- wychowawczyni Lidia Mrotek
Julia Dembińska - 5,76
Dagmara Pfitzner - 5,16
Aleksander Powalisz - 4,61
Oliwia Jurek - 4,38
Miłosz Pytliński - 4,07
Zuzanna Samolińska – 4,07
Zuzanna Ciepłuch - 4,00
Klasa VI – wychowawczyni Monika Oltman
Filip Jasiek - 4,41
Aleksandra Czaj - 4,18
Mateusz Kasznia - 4,08
WZOROWE ZACHOWANIE
Kl. I
Piotr Drzazga
Julia Siuda
KL. II
Wiktoria Grzybowska
Justyna Michalska
Miłosz Półtorak
Daria Hibental
KL.V
Julia Dembińska
Dagmara Pfitzner
Klasa VI
Mateusz Kasznia
Uczniowie którzy podnieśli średnią ocen i uzyskali tytuł ,,Skoczka”
Kl.IV
Wiktoria Jaworska - 0,50%
Maciej Kasznia - 0,42%
Igor Malinowski - 0,33%
KL.V
Aleksander powalisz - 0,54%
Miłosz Pytliński - 0,31%
Julia Dembińska - 0,30%
Zuzanna Samolińska - 0,23%
Kl.VI
Aleksandra Samolińska -0,50%
Mateusz Kasznia - 0,58%
Filip Jasiek - 0,41%
SUPER SKOCZKIEM
został Mateusz Kasznia. Podniósł swoją średnią ocen o 0,58% .
Uczniowie ze 100% frekwencją:
Szymon Szyszka - kl. II
Maja Jasiek - kl.IV
Zuzanna Ciepłuch - kl. V
Materusz Kasznia - kl.VI
UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE
I ZACHOWANIU W I PÓŁROCZU 2018/2019
11 stycznia w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pierwszy semestr roku szkolnego 2018/2019. Pani Dyrektor nagrodziła uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz 100% frekwencję.
UCZNIOWIE WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ W NAUCE:
NAJWYŻSZA ŚREDNIA W SZKOLE
JULIA DEMBIŃSKA - 5, 46
NAJLEPSI UCZNIOWIE:
Kl. I – wychowawczyni Teresa Nowakowska
Piotr Drzazga, Julia Siuda
KL. II– wychowawczyni Aleksandra Stenzel
Kacper Dorsz, Wiktoria Grzybowska, Anastazja Kopeć, Miłosz Półtorak, Szymon Szyszka
KL. IV – wychowawczyni Iwona Tadych
Wiktoria Jaworska (4,66), Joanna Kowalska (4,33), Igor Malinowski (4,25)
KL.V- wychowawczyni Lidia Mrotek
Julia Dembińska(5,46),Dagmara Pfitzner (5,15),Remigiusz Pyszka (4,38),Oliwia Jurek (4,30),Aleksander Powalisz (4,07),
Klasa VI – wychowawczyni Monika Oltman
Aleksandra Czaj(4,0), Filip Jasiek (4,0)
WZOROWE ZACHOWANIE OTRZYMALI:
Klasa I
Julia Siuda
Klasa II
Justyna Michalska, Wiktoria Grzybowska, Daria Hibental, Miłosz Półtorak, Kacper Dorsz
Klasa IV
Wiktoria Jaworska
Klasa V
Julia Dembińska, Dagmara Pfitzner
Uczniowie którzy podnieśli średnią ocen i uzyskali tytuł ,,Skoczka”
KL.V
Oliwia Jurek + 0,05%
Kacper Szwajcer + 0,03%
Dagmara Pfitzner + 0,15%
Kl.VI
Dominik Kisiel + 0,03%
Uczniowie ze 100% frekwencją:
Szymon Szyszka - kl. II
Maciej Kasznia - kl. IV
Zuzanna Ciepłuch - kl. V
Hubert Siuda - kl. V
Vanessa Skudlarek - kl. V
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.
22 czerwca 2018r. zakończył się rok szkolny 2017/18.
Dyrektor nagrodziła uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz 100% frekwencję.
Uczniowie nagrodzeni za najlepsze wyniki w nauce to:
Ponadto średnie ocen powyżej 4,0, a w klasach I i III są to uczniowie wyróżniający się w nauce, uzyskali następujący uczniowie:
Kacper Dorsz, Wiktoria Grzybowska, Szymon Szyszka, Miłosz Półtorak, Anastazja Kopeć, Justyna Michalska, Daria Hibental
Wiktoria Jaworska, Joanna Kowalska, Igor Malinowski
Klasa IV
Julia Dembińska (5,66) - świadectwo z wyróżnieniem
Dagmara Pfitzner (5,0) - świadectwo z wyróżnieniem
Zuzanna Ciepłuch (4,25), Remigiusz Pyszka (4,66), Zuzanna Samolińska (4,25), Miłosz Pytliński (4,16), Oliwia Jurek (4,25), Aleksander Powalisz (4,33)
Filip Jasiek (4,25), Aleksandra Czaj (4,08), Mateusz Kasznia (4,08).
Kornel Pyszka (5,25) - świadectwo z wyróżnieniem
Patrycja Tadych (5,08) - świadectwo z wyróżnieniem
Mateusz Mikrut (4,50), Kacper Kopeć (4,16).
Wzorowe zachowanie otrzymali:
Klasa I
Justyna Michalska, Miłosz Półtorak, Daria Hibental, Kacper Dorsz, Wiktoria Grzybowska
Klasa IV
Julia Dembińska,
Klasa VI
Kornel Pyszka
Klasa VI
Agnieszka Nijak.
Tytuł „Super Skoczka” , czyli ucznia, który najbardziej podniósł swoją średnią
w porównaniu do roku poprzedniego uzyskał
Mateusz Kasznia, uczeń klasy V, podniósł swoją średnią z ocen o 1,03%.
Ponadto swoją średnią podnieśli i uzyskali tytuł "Skoczka":
Klasa IV
Hubert Siuda wzrost średniej o 0,42;
Remigiusz Pyszka- wzrost średniej o 0,41;
Julia Dembińska- wzrost średniej o 0,33;
Zuzanna Neumann- wzrost średniej o 0,33;
Aleksander Powalisz- wzrost średniej o 0,33;
Miłosz Pytliński- wzrost średniej o 0,33;
Zuzanna Samolińska- wzrost średniej o 0,09;
Oliwia Jurek- wzrost średniej o 0,17;
Kacper Kazimierz Szwajcer- wzrost średniej o 0,17;
Dagmara Pfitzner- wzrost średniej o 0,09;
Klasa V
Aleksandra Czaj- wzrost średniej o 0,08;
Nikola Gapa- wzrost średniej o 0,25;
Filip Jasiek- wzrost średniej o 0,17;
Dominik Kisiel- wzrost średniej o 0,25;
Tymoteusz Kostka- wzrost średniej o 0,25;
Zuzanna Pala- wzrost średniej o 0,25;
Aleksandra Samolińska- wzrost średniej o 0,33;
Klasa VI
Kornel Pyszka- wzrost średniej o 0,34;
Mateusz Mikrut- wzrost średniej o 0,25;
Patrycja Tadych- wzrost średniej o 0,25;
Nagrodę Rady Miasta i Gminy Wysoka
dla najlepszego ucznia
wybranego przez Radę Pedagogiczną
otrzymał
Kornel Pyszka
Najlepszy Sportowiec Szkoły
Kornel Pyszka
ponadto wyróżnieni zostali uczniowie klasy VI, którzy w klasach IV - VI godnie reprezentowali szkołę na zawodach sportowych Patrycja Tadych i Mateusz Mikrut
Najlepsza czytlniczka
Dagmara Pfitzner
I SEMESTR
29 stycznia w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pierwszy semestr roku szkolnego 2017/2018. Pani Dyrektor nagrodziła uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz 100% frekwencję.
Uczniowie nagrodzeni za najlepsze wyniki w nauce to:
Kacper Dorsz, Wiktoria Grzybowska, Szymon Szyszka, Miłosz Półtorak, Anastazja Kopeć, Justyna Michalska
Wiktoria Jaworska, Joanna Kowalska, Igor Malinowski
Klasa IV
Julia Dembińska (śr. 5,33), Dagmara Pfitzner (4,91), Zuzanna Ciepłuch (4,41), Remigiusz Pyszka (4,25), Zuzanna Samolińska (4,16), Laura Tadych (4,16), Oliwia Jurek (4,08), Aleksander Powalisz (4,0)
Filip Jasiek (4,08), Aleksandra Czaj (4,00)
Kornel Pyszka (4,91), Patrycja Tadych (4,83), Mateusz Mikrut (4,25), Kacper Kopeć (4,16).
Klasa I
Justyna Michalska, Miłosz Półtorak, Daria Hibental, Kacper Dorsz, Wiktoria Grzybowska
Klasa IV
Julia Dembińska, Dagmara Pfitzner
Klasa VI
Kornel Pyszka, Patrycja Tadych
Klasa IV
Maciej Kasznia, Zuzanna Samolińska, Vanessa Skudlarek,
Klasa V
Mateusz Kasznia, Aleksandra Samolińska
Klasa VI
Agnieszka Nijak.
Tytuł „Skoczka” , czyli ucznia, który najbardziej podniósł swoją średnią
w porównaniu do roku poprzedniego
uzyskała Agnieszka Nijak.
Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.
I semestr 2016/17
Klasa II wychowawca Teresa Nowakowska
Wiktoria Jaworska
Joanna Kowalska
Igor Malinowski
KL.III- wychowawca Klaudia Cysorz
Julia Dembińska
Oliwia Jurek
Dagmara Pfitzner
Remigiusz Pyszka
Laura Tadych
Klasa IV – wychowawca Dawid Cerajewski
Aleksandra Czaj- 4,45
Filip Jasiek - 4,45
Tymoteusz Kostka– 4,18
Mateusz Kasznia- 4,0
Klasa V – wychowawca Iwona Tadych
PatrycjaTadych- 5,36
Kornel Pyszka - 5,0
Mateusz Mikrut- 4,45
Kacper Kopeć - 4,36
Oliwia Sobkowiak - 4,09
Klasa VI – wychowawca Joanna Wasilewska
Agata Półtorak – 5,0
Magdalena Samolińska – 4,81
Emilia Siuda – 4,63
Paweł Dróbka– 4,0
KLASA II
Igor Malinowski
Wiktoria Jaworska
KLASA III
Julia Dembińska
Oliwia Jurek
Dagmara Pfitzner
Remigiusz Pyszka
Laura Tadych
Klasa IV
Filip Jasiek
Tymoteusz Kostka
KLASA V
Patrycja Tadych
Kornel Pyszka
Klasa VI
Agata Półtorak
Magdalena Samolińska
Paulina Neumann o 0,46%
Patrycja Tadych o 0,46%
Emilia Siuda o 0,36%
Agata Półtorak o 0,28%
Magdalena Samolińska o 0,27%
Siuda Hubert – kl. III
Nijak Agnieszka – kl.V
Klasa II wychowawca Teresa Nowakowska
Wiktoria Jaworska
Joanna Kowalska
Kacper Waśkowiak
Igor Malinowski
KL.III- wychowawca Klaudia Cysorz
Julia Dembińska
Oliwia Jurek
Dagmara Pfitzner
Remigiusz Pyszka
Klasa IV – wychowawca Dawid Cerajewski
Aleksandra Czaj- 4,27
Filip Jasiek - 4,27
Tymoteusz Kostka– 4,1
Mateusz Kasznia- 4,0
Klasa V – wychowawca Iwona Tadych
PatrycjaTadych- 4,9
Kornel Pyszka - 4,9
Mateusz Mikrut- 4,45
Kacper Kopeć - 4,26
Klasa VI – wychowawca Joanna Wasilewska
Agata Półtorak – 4,75
Magdalena Samolińska – 4,54
Emilia Siuda – 4,27
Paweł Dróbka– 4,0
KLASA II
Zuzanna Jeske
Igor Malinowski
Wiktoria Jaworska
KLASA III
Julia Dembińska
Oliwia Jurek
Dagmara Pfitzner
Remigiusz Pyszka
Laura Tadych
Miłosz Pytliński
KLASA V
Patrycja Tadych
Kornel Pyszka
Mateusz Mikrut
Klasa VI
Agata Półtorak
Magdalena Samolińska
Kacper Kopeć o 0,36 %
Mateusz Mikrut o 0,18 %
Paulina Neumann o 0,27 %
Samolińska Zuzanna ,Siuda Hubert – kl. III
Zuzanna Pala – kl.IV
Nijak Agnieszka, Sobkowiak Oliwia – kl.V
Dróbka Paweł, Kozłowska Wiktoria, Samolińska Magdalena – kl.VI